Oleg Pashinin: Biografija

Oleg Pashinin je poznati nogometaš, poznat po svom položaju kao sredinu u Moskvi Lokomotiv. Igrao je za reprezentaciju Uzbekistana.

Na početku karijere

Oleg PashininaOleg Pashinin rođen je 12. rujna 1974. godine u selu Degtyanka u regiji Tambov. Prvi uspjesi pokazali su se na regionalnoj razini, kada je postalo jasno da u ovom sportu može puno postići, preselio u Moskvu, sustav glavnog grada "Locomotive".

Od 1992. igrač je "željeznička pruga". Kao dio ovog kluba, debitirao je u vrhunskoj ligi prvog ruskog prvenstva. U prvoj sezoni, "Locomotive" zauzeo je drugo mjesto u preliminarnoj fazi, upadajući u konačni metak.

U borbi za medalje, mladi tim Jurij Semin pokazao svijetlu i zabavnu igru. 18-godišnji Oleg Pashinin - nogometaš koji je već u to vrijeme pokazao zrelu igru ​​u središtu terena, ubrzo je postao jedan od glavnih srednjih terena momčadi. Istina, prije medalja koji sezona nije bilo moguće postići. "Lokomotiva" je četvrti, izgubivši broncu Moskva "Dynamo", nije imao samo jednu točku. No zaradio je ulaznicu za europsko natjecanje.

Predstava u Europi

Nogometni igrač Oleg PashininaVeć 1993. godine Oleg Pashinin je debitirao s "lokomotivom" u europskoj konkurenciji. Prvi veliki međunarodni turnir bio je Kup UEFA.

"Željezničari" počeli su od najranijih krugova, od prve faze. Budući da je koeficijent tima bio vrlo nizak, suparnici su odmah dobili snažan klub, pravi veličanstveni europski nogomet - Torino "Juventus".

U prvoj utakmici u Italiji, momčad Yuri Semin nije se mogla suprotstaviti višestrukom prvaku Apenina, izgubivši 0: 3. Povratna igra u "Cherkizovu" nastala je u drugačijem scenariju, "Locomotive" dopušteno je manje pogrešaka, oštro protunapad, ali kao rezultat toga, ponovno je priznao - 0: 1.

Od tada, "željeznica" postala je redovnica europskih šalica, nastupajući na međunarodnim turnirima s različitim uspjehom.

Prva medalja ruskog prvenstva Oleg Pashinin osvojila je 1994. godine i postala brončana medalja. Općenito, ovo je nogometni igrač bezuspješne predanosti. U sklopu "željeznice" proveo je 15 godina - od 1992. do 2007. godine. U to vrijeme igrao je 205 utakmica, s 2 golom. Osvojio je mnogo naslova - dvaput je osvojio ruski prvenstvo, tri puta u Kupu. 4 puta postala je srebrna i 3 puta brončana medalja. Dvaput sam pobijedio Ruski Super Cup, dvaput je došao zajedno s klubom u polufinalu Kup.

Karijera u Aziji

Oleg Pashinin - nogometaš čija je biografija, pored "lokomotiva", povezana samo s jednim klubom. Godine 2001., uz zajam, bio je u prilog japanskom timu "Sanfrecce Hiroshima". U to je vrijeme trenirao poznati sovjetski stručnjak - Valery Nepomnyashchy. Pashinin je proveo 12 utakmica, postigavši ​​2 gola.

Iste godine, izgubivši nadu za izazov reprezentaciji Rusije, odlučio se igrati za momčad Uzbekistana. Zajedno s timom sudjelovali su u kvalifikacijskim igrama za Svjetsko prvenstvo 2002. godine, koji se održao u Japanu i Južnoj Koreji. U tom ciklusu, Azija imala je samo 2 izravne ulaznice za Svjetsko prvenstvo.

Uzbekistanska reprezentacija osvojila je 4 mečeva od 6 u prvoj skupini, a preostala dva reda i zauzela prvo mjesto sa razlikom od 20: 5. Međutim, u posljednjoj fazi, neugodan poraz od Omana koji je bio u pretposljednjem krugu napustio je reprezentaciju čak i iza stražnjih igara. Ukupno, za Uzbekistan Pashininu je proveo 11 utakmica.

Karijera trenera

Biografija nogometaša Oleg PashininaGodine 2007. najavio je njegovo umirovljenje. Dvije godine kasnije, nakon primitka prvog posla kao trenera, Pashinin je preuzeo vodstvo Moskve "Lokomotiv", koji je nastupao u zoni "Zapad" Drugog odjela. Zatim se preselio na mjesto pomoćnika Yuri Semin u glavnom timu.

Za trenersku karijeru također je radio s Groznyjem "Terek", moskovskom regijom "Khimki", omladinskim timom glavnog grada "Lokomotiv". Međutim, svugdje je bio na mjestu pomoćnog trenera.

Samo u kolovozu 2016., nakon ostavke Igor Cherevchenko od mjesta trenera "željeznica", za kratko vrijeme služio kao glavni trener. Dok se Jurij Semin ne vrati u tim.