Kudryavtseva Yana Alexeevna: biografija i zapisi

Kudryavtseva Yana

Alexeyevna je najmlađi savršeni prvak na svjetskim natjecanjima u gimnastici. Djevojka je rođena u sportskom okruženju, jer je njezin otac poznati plivač koji je osvojio Olimpijske igre 1992. godine. Obitelj je živjela u Moskvi.

Karijera raste

Dovoljno rano da postigne značajan napredak Kudryavtseva Yana. Njezina biografija povezana je s ozbiljnim sportom, počevši od 2008. godine, kada je osvojena pobjeda na juniorskim turnirima. Tada je takav događaj održan na području Dmitrova tijekom 2009., a natjecat će se u Samari 2011, kao iu Kazanu (2012).

kudryavtseva yana alekseevnaSezona, kada su nastupi na natjecanjima započela, bilo je 2011. godine. Bilo je to vrijeme da su se talenti cijenili, što je Yana Alekseevna pokazala Kudryavtsevu. Međunarodno natjecanje među juniorima. Istodobno je nastavljen i Grand Prix natjecanje.

Yana Alekseevna Kudryavtseva izašla je u vodećim redovima njezinog tima. Izvrsno djelo obavila je i ona s mačevima i s obručom. Osvojena je juniorska šalica. U Pesaru je primio svjetsko vodstvo Kudryavtseva Yana. Njezina karijera razvija se brzo.

2012. donijelo je pobjedu na europskim natjecanjima među juniorima. Srca sudija podmitili su svoje lijepo izvedene predstave s loptom. Kudryavtseva Yana Alekseevna primila je "zlato" kao rezultat svega u ekipi.

Brz razvoj

Od tada, njegova dostignuća su se samo umnožila. Kudryavtseva Yana Alexeevna prolazi na natjecanje među odraslima. Sportska karijera u starijoj kategoriji započinje međunarodnim turnirom 2013. godine, koji se održava u glavnom gradu Rusije. Sljedeća turneja održana je na području Holona. Sveobuhvatno je osvojeno s sjajom, kao i natjecanje s mačevima, "brončana" je proizvedena, zahvaljujući lopti, graciozno je uspjela s obručem.

Kudryavtseva Yana Alexeevna tada postaje sudionik Svjetskog kupa, koji se održava na području Sofije. Dao joj je prvo mjesto u svim događajima. Unatoč činjenici da je to bila njezina prva sezona, djevojka je bila prva u povijesti koja je nadmašila svoje suparnike u ovoj fazi na samom porastu karijere. Sjajanjem je osvojio vodstvo u radu s obručem, dobro se nosila sa sportskom opremom, dobila je "brončanu" izvedbu s vrpcom.

Kada se Svjetsko prvenstvo održalo na teritoriju Minskog, odmah je primljena druga pobjeda u svim natjecanjima, "zlato" za rad s loptom, a drugo s vrpcom i klubovima.

yana kudryavtseva

Postavljanje zapisa

Sljedeća faza njezine karijere prošla je u Beču, kada je pobijedila "zlatna" Yana Alekseevna Kudryavtseva. Fotografije pokazuju kako je elegantna djevojka, ali koliko je ustrajnost i naporan rad u njoj! Izvođenje s loptom zarađivalo je 19 bodova na ažuriranom sustavu ocjenjivanja, koji je u to vrijeme bio rekord. Fenomenalno mlada djevojka je bila kada je osvojila naslov prvaka Europe. Samo 15 godina, a već takvi rezultati!

U prvom krugu Svjetskog kupa u Sankt Peterburgu 2013. primljena je treća pozicija u prvom krugu, prvo mjesto za rad s loptom, drugi s kacigom i izvedbu s vrpcom.

yana alexeevna kudryavtseva fotografija

Pobjeda, bez obzira na sve

Kolovoz ove godine donio je debi u Kijevu u okviru svjetskog prvenstva. Bilo je nekih tehničkih prepreka. Nekoliko puta glazba je bila isključena, pa je nastup morao početi iznova. Međutim, usprkos svemu, postala je pobjednik i dobila rezultat od 18.5.

Također, prvenstvo je osvojeno u radu s klubovima, drugo mjesto - s obručom, kao i za kuglu. Kad je konačni sveobuhvatni, to je provedeno u individualnom modu, djevojka je osvojila. Ovo dostignuće ju podiže na status najmlađe gimnastičara, koji je u 15 godina osvojio savršeno vodstvo na svijetu.

kudryavtseva yana Alexeevna karijeru

Osvajanje Istoka

Zatim su se događaji njezinog života odvijali u Japanu, gdje je bila član klupskog prvenstva Aeon Cup. Djevojka je djelovala kao dio skupine koja se natjeca u ime udruge "Gazprom". Ona i njezini kolege u reprezentaciji postali su vođe timskog natjecanja, ispred Bjelorusije i Ukrajine. Kad je pojedinac bio svuda, Kudryavtseva je dobio "zlato".

Sljedeća 2014 ponovno vraća djevojku u Moskvu da sudjeluje u jednom od Grand Prix turnira. Donosi treće mjesto za sve, a drugi - za rad s mačjem i obručom. Gimnastičar je mogao postići dobre rezultate ako se bolje pripremila, ali ipak je ostala na prva tri mjesta.

Mnogo bolje stvari otišle su na Tie, gdje je osvojila prvo mjesto u svim kategorijama, osim za rad s mačjem. Tamo je osvojila drugo mjesto. U Stuttgartu su primljene četiri zlatne medalje. Jednom u Holonu na Grand Prixu osvojila je još dva prva mjesta, jednu sekundu i "broncu". U drugom posjetu Pesaru bilo je moguće pobijediti u svim kategorijama.

kudryavtseva yana alekseevna sportske karijere

Nepromijenjeni prvak

Travanj 2014. bio je razdoblje prvenstva Rusije u Penza. Pojedinačni svemir je posve potisnuo. Po dolasku u Corbeil-Eson i Tashkent, zauzela je drugo mjesto, drugo samo njezinoj sunarodnjaka Mamun Margarita. Kada su se sljedeće faze odvijale na području Sofije i Minskog, djevojka je uspjela pobijediti.

Jubilarno tridesetsko europsko prvenstvo donijelo je pobjedu u ulozi apsolutnog vođe. Kazan i završna etapa Međunarodnog kupa postali su razdoblje od četiri zlatne medalje i jedne srebrne medalje.

Svjetsko prvenstvo 2014. godine u Izraelu započelo je s timom u cjelini, zbog čega su sudionici iz Rusije postali pobjednici. Kudryavtsev je bio kvalificiran na svim završnim natjecanjima. Kategorije mač, obruč, kugla donijela je prvo mjesto, a traka - druga. Ovo je također bio vrlo uspješan, jer je ponovno osvojila status apsolutnog prvaka u individualnom svemiru.

Na kraju natjecanja, Jana je dobila posebnu nagradu koju je Longines osigurala za eleganciju. Ljepota je postala pobjednik nagrade Silver Sword.

Najznačajnija postignuća

Popis zapisa ove krhke i elegantne djevojke iznenađujuće je:

• Ona je postala najmlađa gimnastičarka koja je osvojila apsolutno svjetsko prvenstvo u 15 godina.

• Također posjeduje status pobjednika u pojedinačnoj sezoni prvaka.

• Je li prvi koji je dobio 19 poena od 20 prema novoj sudišnoj shemi na Europskom prvenstvu 2013. godine.

• Na prve europske igre u Baku, postavio je rekord za broj prvih mjesta.

kudryavtseva yana alekseevna biografija

Ritmička gimnastika je nevjerojatna umjetnost. Kada pogledate kako graciozan, vitki sportaši izvode, čini se da im se lako daju sve vježbe, visoke muhe, nevjerojatna fleksibilnost.

Međutim, oni postižu takve uspjehe s velikim poteškoćama. Yana Kudryavtseva je već u vrlo mladoj dobi postigla visok uspjeh, osvojila Europu i Aziju. Upornost ove djevojke može biti zavidna, a sva njena postignuća zaslužuju najveće poštovanje.